Aktualności

05 sierpnia 2020 09:31 | Aktualności

UWAGA! Plan objazdów na czas realizacji inwestycji p.n.: "Rozbudowa mostu na rzece Tamka wraz z przebudową drogi powiatowej nr 2361W w miejscowości Dzierzgowo".

Przebudowa mostu na rzece Tamka wraz z przebudową drogi powiatowej nr 2361W w miejscowości Dzierzgowo wymaga wprowadzenia ograniczeń w ruchu.

Ze względów technologicznych prace wymagają zamknięcia drogi w miejscu przebudowy mostu oraz znacznych ograniczeń w miejscach budowy kanalizacji deszczowej na ulicach Broniewskiego, Jagiellońskiej i Kościuszki w Dzierzgowie.

Na czas przebudowy mostu i robót kanalizacyjnych ruch pojazdów zostaje skierowany objazdem innymi drogami – powiatowymi i gminnymi przez miejscowości Szumsk, Krery, Ruda i Dzierzgowo Kolonia – etap 1 objazdu. W momencie wykonania robót na odcinku ulicy Broniewskiego, skróceniu ulegnie trasa objazdu z m. Ruda bezpośrednio do m. Dzierzgowo – etap 2.

Na odcinkach robót ograniczony zostanie ruch do dojazdu do posesji przez mieszkańców oraz służb miejskich, podczas robót w obrębie Kościoła i Urzędu Gminy, ograniczeniu ulegną miejsca postojowe.

Przeczytano: 395 razy.| Wydrukuj|Do góry

SzybkiPit